@Boruta75 oby nikt nie musiał korzystać…
posted in twitter
@Boruta75 oby nikt nie musiał korzystać…
oby nikt nie musiał korzystać…
— Tomasz Wyka (@tomasz) November 4, 2020
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 04, 2020 at 12:17PM
oby nikt nie musiał korzystać…
— Tomasz Wyka (@tomasz) November 4, 2020
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 04, 2020 at 12:17PM