tomaszwyka

@boctoginta @HenrykKwinto7 a oddasz te 200tys emerytom?

@boctoginta @HenrykKwinto7 a oddasz te 200tys emerytom?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 05, 2022 at 12:23PM