@boctoginta @HenrykKwinto7 a oddasz te 200tys emerytom?
posted in twitter
@boctoginta @HenrykKwinto7 a oddasz te 200tys emerytom?
@boctoginta @HenrykKwinto7 a oddasz te 200tys emerytom?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 05, 2022 at 12:23PM