@bocianovvsky bo dla tej władzy najważniejsza jest władza a nie dobro Polski
posted in twitter
@bocianovvsky bo dla tej władzy najważniejsza jest władza a nie dobro Polski
@bocianovvsky bo dla tej władzy najważniejsza jest władza a nie dobro Polski
— tomasz ?????? (@tomasz)
Nov 1, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 01, 2022 at 02:40PM