@bobiko jakoś się pozbieram ?
posted in twitter
@bobiko jakoś się pozbieram ?
@bobiko jakoś się pozbieram ?
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 3, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 03, 2022 at 07:18AM
@bobiko jakoś się pozbieram ?
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 3, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 03, 2022 at 07:18AM