tomaszwyka

@BlaszczykArtur @mariusz_debski grilla jeszcze nie ma… bo zastanawiam się czy kupić tradycyjny na węgiel drzewny, elektryczny a może gazowy…

@BlaszczykArtur @mariusz_debski grilla jeszcze nie ma… bo zastanawiam się czy kupić tradycyjny na węgiel drzewny, elektryczny a może gazowy…



from Twitter https://twitter.com/tomasz

August 26, 2022 at 02:59PM