tomaszwyka

@bdk1985 @viasoftpl puściłem pod dyskusję temat abstrahując od liczb bo te nadal są więc czy te 50zł zostanie zjedzone w 30 transakcji czy w 100 to nadal możemy o tym pogadać

@bdk1985 @viasoftpl puściłem pod dyskusję temat abstrahując od liczb bo te nadal są więc czy te 50zł zostanie zjedzone w 30 transakcji czy w 100 to nadal możemy o tym pogadać



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 25, 2022 at 08:56AM