tomaszwyka

@BaronXboksa w dodatku z wyłączoną kontrolą trakcji… trzeba korzystać z takich warunków bo wiele można się wtedy nauczyć żeby później w razie wpadnięcia w poślizg nie panikować tyko zachować zimną krew. U mnie bezpieczeństwo zawsze na pierwszym miejscu? #SafetyFirst

@BaronXboksa w dodatku z wyłączoną kontrolą trakcji… trzeba korzystać z takich warunków bo wiele można się wtedy nauczyć żeby później w razie wpadnięcia w poślizg nie panikować tyko zachować zimną krew. U mnie bezpieczeństwo zawsze na pierwszym miejscu? #SafetyFirst



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 03, 2023 at 06:51PM