@BaronXboksa raz kupiłem Cappuccino w @ZabkaPolska i po jednym łyku wyjebałem do kosza… nie dało się tego wypić… kwaśno-gorzkie gówno :(
posted in twitter
@BaronXboksa raz kupiłem Cappuccino w @ZabkaPolska i po jednym łyku wyjebałem do kosza… nie dało się tego wypić… kwaśno-gorzkie gówno :(
@BaronXboksa raz kupiłem Cappuccino w @ZabkaPolska i po jednym łyku wyjebałem do kosza… nie dało się tego wypić… kwaśno-gorzkie gówno :(
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 31, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 31, 2022 at 08:30PM