tomaszwyka

@BaronXboksa raz kupiłem Cappuccino w @ZabkaPolska i po jednym łyku wyjebałem do kosza… nie dało się tego wypić… kwaśno-gorzkie gówno :(

@BaronXboksa raz kupiłem Cappuccino w @ZabkaPolska i po jednym łyku wyjebałem do kosza… nie dało się tego wypić… kwaśno-gorzkie gówno :(



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 31, 2022 at 08:30PM