@BaronXboksa przecież większość w tym kraju nie żyje tylko wegetuje na zasiłkach… alkohol powoduje, że brak im ambicji i chęci zmian w życiu… ameby
posted in twitter
@BaronXboksa przecież większość w tym kraju nie żyje tylko wegetuje na zasiłkach… alkohol powoduje, że brak im ambicji i chęci zmian w życiu… ameby
@BaronXboksa przecież większość w tym kraju nie żyje tylko wegetuje na zasiłkach… alkohol powoduje, że brak im ambicji i chęci zmian w życiu… ameby
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 25, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 25, 2022 at 05:45PM