tomaszwyka

@BaronXboksa nic nierobienie jest niezgodne z zasadami :P

@BaronXboksa nic nierobienie jest niezgodne z zasadami :P



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 31, 2022 at 08:34PM