@BaronXboksa nic nierobienie jest niezgodne z zasadami :P
posted in twitter
@BaronXboksa nic nierobienie jest niezgodne z zasadami :P
@BaronXboksa nic nierobienie jest niezgodne z zasadami :P
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 31, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 31, 2022 at 08:34PM