@BaronXboksa kwestia jakich masz znajomych… moi piją, dużo ale zaakceptowali to, że ja nawet alkoholu od 1,5 roku nawet nie wącham… a byłem zawsze pierwszy do najebki?
posted in twitter
@BaronXboksa kwestia jakich masz znajomych… moi piją, dużo ale zaakceptowali to, że ja nawet alkoholu od 1,5 roku nawet nie wącham… a byłem zawsze pierwszy do najebki?
@BaronXboksa kwestia jakich masz znajomych… moi piją, dużo ale zaakceptowali to, że ja nawet alkoholu od 1,5 roku nawet nie wącham… a byłem zawsze pierwszy do najebki?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 25, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 25, 2022 at 07:49PM