tomaszwyka

@BaronXboksa kwestia jakich masz znajomych… moi piją, dużo ale zaakceptowali to, że ja nawet alkoholu od 1,5 roku nawet nie wącham… a byłem zawsze pierwszy do najebki?

@BaronXboksa kwestia jakich masz znajomych… moi piją, dużo ale zaakceptowali to, że ja nawet alkoholu od 1,5 roku nawet nie wącham… a byłem zawsze pierwszy do najebki?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 25, 2022 at 07:49PM