@BaronXboksa @krzysiek_kili @Apple trochę od Apple, trochę od siły naszej narodowej waluty… natomiast ja piszę o ogólnym wzroście cen w Polsce
posted in twitter
@BaronXboksa @krzysiek_kili @Apple trochę od Apple, trochę od siły naszej narodowej waluty… natomiast ja piszę o ogólnym wzroście cen w Polsce
@BaronXboksa @krzysiek_kili @Apple trochę od Apple, trochę od siły naszej narodowej waluty… natomiast ja piszę o ogólnym wzroście cen w Polsce
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 30, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 30, 2022 at 01:59PM