tomaszwyka

@BaronXboksa @krzysiek_kili @Apple trochę od Apple, trochę od siły naszej narodowej waluty… natomiast ja piszę o ogólnym wzroście cen w Polsce

@BaronXboksa @krzysiek_kili @Apple trochę od Apple, trochę od siły naszej narodowej waluty… natomiast ja piszę o ogólnym wzroście cen w Polsce



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 30, 2022 at 01:59PM