tomaszwyka

@BaronXboksa ja non stop widzę reklamy @AudiPolska ale już wolałbym kupić sobie dresy ||| do beemki.

@BaronXboksa ja non stop widzę reklamy @AudiPolska ale już wolałbym kupić sobie dresy ||| do beemki.


from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 26, 2016 at 03:15PM