tomaszwyka

@auto_moto_pl tu Ukrainiec więc może nie wie o co chodzi z miejscami dla elektryków… że należy się ładować stając na nich?

@auto_moto_pl tu Ukrainiec więc może nie wie o co chodzi z miejscami dla elektryków… że należy się ładować stając na nich?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 02, 2022 at 05:24PM