@auto_moto_pl tu Ukrainiec więc może nie wie o co chodzi z miejscami dla elektryków… że należy się ładować stając na nich?
posted in twitter
@auto_moto_pl tu Ukrainiec więc może nie wie o co chodzi z miejscami dla elektryków… że należy się ładować stając na nich?
@auto_moto_pl tu Ukrainiec więc może nie wie o co chodzi z miejscami dla elektryków… że należy się ładować stając na nich?
— tomasz (@tomasz)
Dec 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 02, 2022 at 05:24PM