tomaszwyka

@auto_moto_pl mój pierwszy samochód… tylko miałem kombi… 1.6D

@auto_moto_pl mój pierwszy samochód… tylko miałem kombi… 1.6D



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 04, 2022 at 10:35PM