@auto_moto_pl mój pierwszy samochód… tylko miałem kombi… 1.6D
posted in twitter
@auto_moto_pl mój pierwszy samochód… tylko miałem kombi… 1.6D
@auto_moto_pl mój pierwszy samochód… tylko miałem kombi… 1.6D
— tomasz (@tomasz)
Dec 4, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 04, 2022 at 10:35PM