@auto_moto_pl @maliiinaew i4 ma dużo gorsze osiągi… reszta się zgadza ?
posted in twitter
@auto_moto_pl @maliiinaew i4 ma dużo gorsze osiągi… reszta się zgadza ?
@auto_moto_pl @maliiinaew i4 ma dużo gorsze osiągi… reszta się zgadza ?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 25, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 25, 2022 at 07:55PM