@Artur_q77 zastanawiam się dlaczego… chodzi o to, że jutro się idzie do pracy?
posted in twitter
@Artur_q77 zastanawiam się dlaczego… chodzi o to, że jutro się idzie do pracy?
@Artur_q77 zastanawiam się dlaczego… chodzi o to, że jutro się idzie do pracy?
— tomasz (@tomasz)
Jan 29, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 29, 2023 at 09:38PM