@Artur_q77 tak, ten tryb jest całkiem spoko
posted in twitter
@Artur_q77 tak, ten tryb jest całkiem spoko
@Artur_q77 tak, ten tryb jest całkiem spoko
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 7, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 07, 2022 at 01:15PM