@Artur_q77 słabsza niż w 7 Plus ale mocniejsza niż w 6 i 6s więc nie jest źle http://bitly.com/2drKxF5 @paweloko
posted in twitter
@Artur_q77 słabsza niż w 7 Plus ale mocniejsza niż w 6 i 6s więc nie jest źle http://bitly.com/2drKxF5 @paweloko
@Artur_q77 słabsza niż w 7 Plus ale mocniejsza niż w 6 i 6s więc nie jest źle http://bitly.com/2drKxF5 @paweloko
— Tomasz Wyka (@tomasz) October 27, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 27, 2016 at 11:47AM