@Artur_q77 chyba jestem hejterem… albo fanbojem ;-)
posted in twitter
@Artur_q77 chyba jestem hejterem… albo fanbojem ;-)
@Artur_q77 chyba jestem hejterem… albo fanbojem ;-)
— Tomasz Wyka (@tomasz) October 27, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 27, 2016 at 06:48PM