@Andersen_TZ @saszynski trochę tak, zobaczę za kilka dni
posted in twitter
@Andersen_TZ @saszynski trochę tak, zobaczę za kilka dni
@Andersen_TZ @saszynski trochę tak, zobaczę za kilka dni
— tomasz (@tomasz)
Jan 3, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 03, 2023 at 03:24PM