tomaszwyka

@Andersen_TZ @saszynski trochę tak, zobaczę za kilka dni

@Andersen_TZ @saszynski trochę tak, zobaczę za kilka dni



from Twitter https://twitter.com/tomasz

January 03, 2023 at 03:24PM