@AlexPasek @hazan ale tą kasę robi dla klientów w USA a nie w Polsce (mieszka tylko w Polsce) to raz a dwa to jest 2x lepszy i 2x szybszy od innych devów… a trzy to nadal jak podzielimy jego zarobki przez 4 to odnosząc się do pierwotnego tweeta Grzegorza nadal warto iść w programowanie.
posted in twitter
@AlexPasek @hazan ale tą kasę robi dla klientów w USA a nie w Polsce (mieszka tylko w Polsce) to raz a dwa to jest 2x lepszy i 2x szybszy od innych devów… a trzy to nadal jak podzielimy jego zarobki przez 4 to odnosząc się do pierwotnego tweeta Grzegorza nadal warto iść w programowanie.
@AlexPasek @hazan ale tą kasę robi dla klientów w USA a nie w Polsce (mieszka tylko w Polsce) to raz a dwa to jest 2x lepszy i 2x szybszy od innych devów… a trzy to nadal jak podzielimy jego zarobki przez 4 to odnosząc się do pierwotnego tweeta Grzegorza nadal warto iść w programowanie.
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 3, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 03, 2022 at 06:45PM