@adus1991 lubię raz zapłacić więcej i się później nie martwić
posted in twitter
@adus1991 lubię raz zapłacić więcej i się później nie martwić
@adus1991 lubię raz zapłacić więcej i się później nie martwić
— tomasz (@tomasz)
Dec 24, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 24, 2022 at 10:39PM