@AAZielinski @kosa64 @kstankiewicz @paweloko @LGPolska właśnie mam jeden TV na webOS z 2019 roku (LG OLED55C9) i jest petarda jak w dniu zakupu
posted in twitter
@AAZielinski @kosa64 @kstankiewicz @paweloko @LGPolska właśnie mam jeden TV na webOS z 2019 roku (LG OLED55C9) i jest petarda jak w dniu zakupu
@AAZielinski @kosa64 @kstankiewicz @paweloko @LGPolska właśnie mam jeden TV na webOS z 2019 roku (LG OLED55C9) i jest petarda jak w dniu zakupu
— tomasz (@tomasz)
Feb 26, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 26, 2023 at 10:05AM