tomaszwyka

@_JSadowski_ nie polecam tej wypożyczalni z wielu innych powodów bo tam wszystko poszło nie tak oprócz samego samochodu, który był OK :)

@_JSadowski_ nie polecam tej wypożyczalni z wielu innych powodów bo tam wszystko poszło nie tak oprócz samego samochodu, który był OK :)



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 15, 2022 at 12:48PM