@_JSadowski_ nie polecam tej wypożyczalni z wielu innych powodów bo tam wszystko poszło nie tak oprócz samego samochodu, który był OK :)
posted in twitter
@_JSadowski_ nie polecam tej wypożyczalni z wielu innych powodów bo tam wszystko poszło nie tak oprócz samego samochodu, który był OK :)
@_JSadowski_ nie polecam tej wypożyczalni z wielu innych powodów bo tam wszystko poszło nie tak oprócz samego samochodu, który był OK :)
— tomasz (@tomasz)
Dec 15, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 15, 2022 at 12:48PM