@5gramM tzn ja mogłem dostać za coś (trochę jadę bez trzymanki w stories) ale miło by było wiedzieć co ich uraziło, żeby w przyszłości się ustrzec ale skoro taką politykę prowadzą to ja z tego się wolę wypisać na rzecz @telegram
posted in twitter
@5gramM tzn ja mogłem dostać za coś (trochę jadę bez trzymanki w stories) ale miło by było wiedzieć co ich uraziło, żeby w przyszłości się ustrzec ale skoro taką politykę prowadzą to ja z tego się wolę wypisać na rzecz @telegram
@5gramM tzn ja mogłem dostać za coś (trochę jadę bez trzymanki w stories) ale miło by było wiedzieć co ich uraziło, żeby w przyszłości się ustrzec ale skoro taką politykę prowadzą to ja z tego się wolę wypisać na rzecz @telegram
— tomasz (@tomasz)
Dec 24, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 24, 2022 at 01:33PM