Monthly Archives: grudzień 2022
@ziome3eknh to jakieś gówno co się nazywa Polskie Centrum Doręczeniowe
@ziome3eknh to jakieś gówno co się nazywa Polskie Centrum Doręczeniowe
— tomasz (@tomasz)
Dec 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 28, 2022 at 11:55AM
@hideoPL czego tu się bać?
@hideoPL czego tu się bać?
— tomasz (@tomasz)
Dec 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 28, 2022 at 11:54AM
@AndrzejWoch @kamill889 to nawet nie poczta tylko jakieś Polskie Centrum Doręczeniowe czy coś
@AndrzejWoch @kamill889 to nawet nie poczta tylko jakieś Polskie Centrum Doręczeniowe czy coś
— tomasz (@tomasz)
Dec 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 28, 2022 at 11:54AM
@kamill889 zgłosiłem na maila do nich
@kamill889 zgłosiłem na maila do nich
— tomasz (@tomasz)
Dec 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 28, 2022 at 11:53AM
@msprungk to taki „kurier” co rozwozi listy
@msprungk to taki „kurier” co rozwozi listy
— tomasz (@tomasz)
Dec 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 28, 2022 at 11:52AM
@MelanieCmusic Thank you?
@MelanieCmusic Thank you?
— tomasz (@tomasz)
Dec 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 28, 2022 at 07:27AM
@D_Tarczynski @MelanieCmusic don’t make a fool of yourself. This photo was taken at a concert in Russia in 2001. From the event promoting feminism under the slogan „Girl Power in the Kremlin”
@D_Tarczynski @MelanieCmusic don’t make a fool of yourself. This photo was taken at a concert in Russia in 2001. From the event promoting feminism under the slogan „Girl Power in the Kremlin”
— tomasz (@tomasz)
Dec 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 28, 2022 at 07:26AM
@jamirq z kim?
@jamirq z kim?
— tomasz (@tomasz)
Dec 27, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 27, 2022 at 02:48PM
Tak kurier dostarczył mi dziś przesyłkę… podjechał, wrzucił awizo i odjechał… ani nie zapukał ani nic… a byliśmy w domu co widać na końcu filmu Nie pozdrawiam https://bit.ly/3vopMTy
Tak kurier dostarczył mi dziś przesyłkę… podjechał, wrzucił awizo i odjechał… ani nie zapukał ani nic… a byliśmy w domu co widać na końcu filmu
Nie pozdrawiam https://bit.ly/3vopMTy— tomasz (@tomasz)
Dec 27, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 27, 2022 at 02:47PM
Przed świętami jako cel założyłem sobie schudnąć do końca roku 5kg… zostało mi jeszcze 15kg
Przed świętami jako cel założyłem sobie schudnąć do końca roku 5kg… zostało mi jeszcze 15kg
— tomasz (@tomasz)
Dec 26, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 27, 2022 at 12:36AM