Monthly Archives: listopad 2022
@Maziarz1Jakub @AHaman1916 przecież jadę powoli
@Maziarz1Jakub @AHaman1916 przecież jadę powoli
— tomasz (@tomasz)
Nov 24, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 24, 2022 at 07:03PM
@tomekGwcst @gf_maciej nie wierzę w boga
@tomekGwcst @gf_maciej nie wierzę w boga
— tomasz (@tomasz)
Nov 24, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 24, 2022 at 07:03PM
@Cammellus @tomekGwcst @gf_maciej każdy woła o pomoc gdy jej potrzebuje, nic w tym dziwnego
@Cammellus @tomekGwcst @gf_maciej każdy woła o pomoc gdy jej potrzebuje, nic w tym dziwnego
— tomasz (@tomasz)
Nov 24, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 24, 2022 at 07:02PM
@mateuszbudzen @GreDi_PL jeszcze w E46 tak miało, w E90 już w drzwiach
@mateuszbudzen @GreDi_PL jeszcze w E46 tak miało, w E90 już w drzwiach
— tomasz (@tomasz)
Nov 24, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 24, 2022 at 07:01PM
@OnlyTruth88 Najlepsi w Bełchatowie✌️
@OnlyTruth88 Najlepsi w Bełchatowie✌️
— tomasz (@tomasz)
Nov 24, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 24, 2022 at 06:58PM
Odprawa przed meczem z Arabią Saudyjską #pol #ksa #Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial https://bit.ly/3AIjQbr
Odprawa przed meczem z Arabią Saudyjską
#pol #ksa
#Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial https://bit.ly/3AIjQbr— tomasz (@tomasz)
Nov 24, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 24, 2022 at 06:57PM
@blacksh4dow @mateuszbudzen napisałem, że narażony na uszkodzenia :)
@blacksh4dow @mateuszbudzen napisałem, że narażony na uszkodzenia :)
— tomasz (@tomasz)
Nov 24, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 24, 2022 at 05:12PM
@mateuszbudzen OK już widzę o co chodzi… to Dacia czyli Renault… czyli Nissan… w Leafie też idioci tak zrobili
@mateuszbudzen OK już widzę o co chodzi… to Dacia czyli Renault… czyli Nissan… w Leafie też idioci tak zrobili
— tomasz (@tomasz)
Nov 24, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 24, 2022 at 05:11PM
@mateuszbudzen co to za durny pomysł żeby gniazdo ładowania robić w tak newralgicznym miejscu narażonym na uszkodzenia i przymarzanie…
@mateuszbudzen co to za durny pomysł żeby gniazdo ładowania robić w tak newralgicznym miejscu narażonym na uszkodzenia i przymarzanie…
— tomasz (@tomasz)
Nov 24, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 24, 2022 at 05:08PM
@KBlazejczyk @jckovid Miałem 435d w gran coupe… zajebiście miło wspominam, dawała radę✌️ https://bit.ly/3EZtxof
@KBlazejczyk @jckovid Miałem 435d w gran coupe… zajebiście miło wspominam, dawała radę✌️ https://bit.ly/3EZtxof
— tomasz (@tomasz)
Nov 24, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 24, 2022 at 04:13PM