Monthly Archives: listopad 2022
@mmmaslov @jacek_zieba @Durin90 @mateuszbudzen po 60k nie byłoby już czego zbierać… zwłaszcza że u większości ludzi 60k pojawia się po 4 latach a czas też działa na niekorzyść oleju
@mmmaslov @jacek_zieba @Durin90 @mateuszbudzen po 60k nie byłoby już czego zbierać… zwłaszcza że u większości ludzi 60k pojawia się po 4 latach a czas też działa na niekorzyść oleju
— tomasz (@tomasz)
Nov 25, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 25, 2022 at 01:13PM
@tarykabuhassan @rk202 @MacWyznawca wpłacam euro w kasie
@tarykabuhassan @rk202 @MacWyznawca wpłacam euro w kasie
— tomasz (@tomasz)
Nov 25, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 25, 2022 at 12:55PM
@jacek_zieba @Durin90 @mateuszbudzen tak jest zdrowo dla silnika… robię rocznie ponad 80tys km (jednym autem 40 a dwoma po 20) Zalecenia producentów (co 30k) są takie bo im się to wlicza do WLTP
@jacek_zieba @Durin90 @mateuszbudzen tak jest zdrowo dla silnika… robię rocznie ponad 80tys km (jednym autem 40 a dwoma po 20)
Zalecenia producentów (co 30k) są takie bo im się to wlicza do WLTP— tomasz (@tomasz)
Nov 25, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 25, 2022 at 12:54PM
@Durin90 @mateuszbudzen ja to do M2 pakuję więc idealnie a do reszty aut wrzucam to co serwis zaleca ale wymiana zawsze co 10tys
@Durin90 @mateuszbudzen ja to do M2 pakuję więc idealnie a do reszty aut wrzucam to co serwis zaleca ale wymiana zawsze co 10tys
— tomasz (@tomasz)
Nov 25, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 25, 2022 at 11:52AM
Bo sztukę trzeba umieć poprawnie zinterpretować❤️ https://bit.ly/3GHzo2H
Bo sztukę trzeba umieć poprawnie zinterpretować❤️ https://bit.ly/3GHzo2H
— tomasz (@tomasz)
Nov 25, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 25, 2022 at 11:50AM
@mateuszbudzen @Drabek_Design ale w M8 możesz wszystko wyłączyć i zostawić samo RWD?
@mateuszbudzen @Drabek_Design ale w M8 możesz wszystko wyłączyć i zostawić samo RWD?
— tomasz (@tomasz)
Nov 25, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 25, 2022 at 11:47AM
@mateuszbudzen @Durin90 Ja leję tylko taki https://bit.ly/3Xy8joQ
@mateuszbudzen @Durin90 Ja leję tylko taki https://bit.ly/3Xy8joQ
— tomasz (@tomasz)
Nov 25, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 25, 2022 at 11:45AM
@KamilBrzezinski Kamil ja to wrzuciłem pod dyskusję tylko, obie formy mają swoje wady i zalety… ale gotówka daje nam trochę prywatności i wolności co jest moim zdaniem niepoliczalne w dzisiejszych zamordystycznych czasach
@KamilBrzezinski Kamil ja to wrzuciłem pod dyskusję tylko, obie formy mają swoje wady i zalety… ale gotówka daje nam trochę prywatności i wolności co jest moim zdaniem niepoliczalne w dzisiejszych zamordystycznych czasach
— tomasz (@tomasz)
Nov 25, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 25, 2022 at 11:43AM
@tarykabuhassan @rk202 @MacWyznawca w mBanku wpłata na firmowe to 0,5% a na prywatne stała kwota 9zł Więc zdecydowanie lepiej wydać 9zł niż kilkaset czy kilka tysięcy na same prowizje
@tarykabuhassan @rk202 @MacWyznawca w mBanku wpłata na firmowe to 0,5% a na prywatne stała kwota 9zł
Więc zdecydowanie lepiej wydać 9zł niż kilkaset czy kilka tysięcy na same prowizje— tomasz (@tomasz)
Nov 25, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 25, 2022 at 11:41AM
@BogusPinio Ja tylko do wrzuciłem pod dyskusję… oczywiście, że pordukcja i obrót gotówki generuje koszty.
@BogusPinio Ja tylko do wrzuciłem pod dyskusję… oczywiście, że pordukcja i obrót gotówki generuje koszty.
— tomasz (@tomasz)
Nov 25, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 25, 2022 at 11:40AM