Monthly Archives: październik 2022
@sembsa jeszcze nie, ale będzie
@sembsa jeszcze nie, ale będzie
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 22, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 22, 2022 at 09:58PM
RT @K_Stanowski: To jest: a) ustawka b) udar c) nieporadność ??? https://bit.ly/3ThK8bD
RT @K_Stanowski: To jest:
a) ustawka
b) udar
c) nieporadność??? https://bit.ly/3ThK8bD
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 22, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 22, 2022 at 09:46AM
@OshayaWojciech Nie. Nie lubię jak mi się świeci non stop. Ale otrzymuję dziennie w chuj powiadomień.
@OshayaWojciech Nie. Nie lubię jak mi się świeci non stop. Ale otrzymuję dziennie w chuj powiadomień.
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 22, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 22, 2022 at 09:46AM
Mem sprzed roku? #drożyzna #pis #dobryrządnatrudneczasy #paliwo #benzyna #diesel https://bit.ly/3MSy9Pg
Mem sprzed roku?
#drożyzna #pis #dobryrządnatrudneczasy #paliwo #benzyna #diesel https://bit.ly/3MSy9Pg
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 22, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 22, 2022 at 09:45AM
@Juliuszk funkcjonalność ta sama? Pełna integracja z ekosystemem Apple??
@Juliuszk funkcjonalność ta sama? Pełna integracja z ekosystemem Apple??
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 21, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 21, 2022 at 11:39PM
@norbertcala @Juliuszk @auto_moto_pl dziś nie… ale co będzie jutro?
@norbertcala @Juliuszk @auto_moto_pl dziś nie… ale co będzie jutro?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 21, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 21, 2022 at 11:39PM
Wynik na razie powtarzalny… 62 godziny czyli 2,58 doby ? https://bit.ly/3TZG4wP
Wynik na razie powtarzalny… 62 godziny czyli 2,58 doby ? https://bit.ly/3TZG4wP
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 21, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 21, 2022 at 09:29PM
@gf_maciej @mateuszbudzen Tylko w iX jest klima a w spalinowych wentylacja czyli dmucha ale nie chłodzi ani nie ogrzewa https://bit.ly/3gtYRli
@gf_maciej @mateuszbudzen Tylko w iX jest klima a w spalinowych wentylacja czyli dmucha ale nie chłodzi ani nie ogrzewa https://bit.ly/3gtYRli
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 21, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 21, 2022 at 08:58PM
@gf_maciej @mateuszbudzen to jest tylko wentylacja (bez ogrzewania/chłodzenia)
@gf_maciej @mateuszbudzen to jest tylko wentylacja (bez ogrzewania/chłodzenia)
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 21, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 21, 2022 at 08:50PM
@TygodnikNIE typowy PiSowski zjeb
@TygodnikNIE typowy PiSowski zjeb
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 21, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 21, 2022 at 08:49PM