Monthly Archives: sierpień 2022
Co Tim Morley zachował zimną krew to po prostu WOW??? #Nürburgring #Track #Race #RingTaxi https://bit.ly/3QNqkvB
Co Tim Morley zachował zimną krew to po prostu WOW???
#Nürburgring #Track #Race #RingTaxi https://bit.ly/3QNqkvB
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 23, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 23, 2022 at 10:54PM
Facet chciał wyruchać Policję a tu niespodzianka? https://bit.ly/3dLN1BD
Facet chciał wyruchać Policję a tu niespodzianka? https://bit.ly/3dLN1BD
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 23, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 23, 2022 at 10:37PM
@Mariusz42740298 klient ma prawo bez konsekwencji zrezygnować z usług
@Mariusz42740298 klient ma prawo bez konsekwencji zrezygnować z usług
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 23, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 23, 2022 at 10:35PM
@iPatrycjaR no problem w tym, że jak mają być ad-free to jak zarobić?
@iPatrycjaR no problem w tym, że jak mają być ad-free to jak zarobić?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 23, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 23, 2022 at 12:47PM
RT @NocnaZ: Generale Szymczyk, komendancie @PolskaPolicja, jak wszyscy to wszyscy. Wystąpi Pan o uchylenie immunitetu? ? https://bit.ly/3AdvPwl
RT @NocnaZ: Generale Szymczyk, komendancie @PolskaPolicja, jak wszyscy to wszyscy. Wystąpi Pan o uchylenie immunitetu? ? https://bit.ly/3AdvPwl
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 23, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 23, 2022 at 10:41AM
@mig_piano @BNPParibas_PL @niebezpiecznik 100% scam
@mig_piano @BNPParibas_PL @niebezpiecznik 100% scam
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 23, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 23, 2022 at 10:04AM
@LukeCue możliwe, że dostali tylko ci którzy mieli jakieś tam lepsze warunki podpisane kilka lat temu
@LukeCue możliwe, że dostali tylko ci którzy mieli jakieś tam lepsze warunki podpisane kilka lat temu
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 23, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 23, 2022 at 10:03AM
Ostatnio dużo szumu zrobiło się o #Vero No to i ja się tam pojawiłem… zapraszam do śledzenia ? https://bit.ly/3dR3y7p
Ostatnio dużo szumu zrobiło się o #Vero
No to i ja się tam pojawiłem… zapraszam do śledzenia ?https://bit.ly/3dR3y7p
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 23, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 23, 2022 at 10:02AM
@eklektysta tak ale nie zamierzam… jestem zadowolony z usług @Orange_Polska
@eklektysta tak ale nie zamierzam… jestem zadowolony z usług @Orange_Polska
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 23, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 23, 2022 at 09:42AM
Wszystko w górę… nie tylko chleb, masło, węgiel czy paliwo… niedawno dostałem takiego maila… wcale nie jestem zaskoczony, wręcz to rozumiem i popieram (też podniosłem ceny swoich usług) ale bawią mnie matołki, które nadal się cieszą z 500+, które przecież napędza inflację. https://bit.ly/3Tc3380
Wszystko w górę… nie tylko chleb, masło, węgiel czy paliwo… niedawno dostałem takiego maila… wcale nie jestem zaskoczony, wręcz to rozumiem i popieram (też podniosłem ceny swoich usług) ale bawią mnie matołki, które nadal się cieszą z 500+, które przecież napędza inflację. https://bit.ly/3Tc3380
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 23, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 23, 2022 at 09:33AM